Reklama

Nowiny

Premiery września: The Sims 4, FIFA 15 i nie tylko

Maria Baeta

Opublikowany

Po wakacyjnej przerwie Electronic Arts rozpoczyna nowy sezon od premiery dwóch najbardziej oczekiwanych gier tego roku. Oprócz tego tytuł dostępny jedynie na Xboxa One trafia także na PC

Długie oczekiwanie się zakończyło. Wrzesień rozpoczynamy od premiery The Sims 4 na PC. Czy pierwsza z dużych premier tego sezonu nas rozczaruje? Mamy nadzieję, że nie. W razie czego nadchodzą także inne gry, jak na przykład nowa odsłona piłkarskiej serii FIFA i wiele innych tytułów. Zobaczmy, jakie premiery czekają na nas w tym miesiącu.

Premiery września: The Sims 4, FIFA 15 i nie tylko

The Sims 4 – PC (04.09)

Pojawienie się czwartej odsłony znanego symulatora życia poprzedzone zostało wieloma przeciekami, sporą dawką kontrowersji i demem, które nareszcie można pobrać.

Największą nowością jest to, że teraz wielką rolę odgrywać będzie osobowość Simów oraz ich nastrój. Ponadto budowanie domów i tworzenie Simów jest jeszcze prostsze i przyjemniejsze.

Po premierze, która nastąpi już niedługo, pierwsze pytanie pewnie będzie brzmieć, jaki dodatek EA wyda jako pierwszy?


Dead Rising 3 – PC (5.09)

Blisko rok po premierze na konsoli Xbox One gra w końcu zawita na PC. Dzięki temu w końcu mamy okazję zagrać w najnowszą odsłonę humorystycznej sagi o inwazji zombie.

Jeśli znasz poprzednie gry z serii, nowa część wyda ci się znajoma. Ale żeby nie zanudzić graczy, zaserwowano nam sporo nowości: lepsza sztuczna inteligencja zombie, więcej różnych combosów, broni i pojazdów, lepszy multiplayer oraz poprawiona grafika.


FIFA 15 – PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 (25.09)

Król piłkarskich symulatorów pojawia się punktualnie jak co roku. W tegorocznej odsłonie sukces grze mają zapewnić poprawione animacje, lepsza kontrola nad piłką i podrasowana sztuczna inteligencja bramkarzy, czyli to, co w serii zawsze kulało.

Warto wspomnieć, że największy konkurent FIFA 15, PES 2015, zaliczy opóźnienie i nie pojawi się przed listopadem, więc nic nie przyćmi produkcji EA przynajmniej przez najbliższe dwa miesiące.


Sherlock Holmes: Crimes and Punishments – PC, PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 (30.09)

Detektyw zamieszkały przy Baker Street 221B znów pojawi się na ekranach naszych komputerów. Stanie się to za sprawą Frogwares, studiu, które serwuje nam ósmą odsłonę przygód tego klasycznego bohatera literackiego.

Crimes & Punhisments stawia Holmesa i Watsona przed nową zagadką opartą na słynnej powieści Dostojewskiego „Zbrodnia i kara”. Rozgrywka daje graczowi jeszcze większą swobodę w podejmowaniu decyzji, również tych mających moralne konsekwencje. Po raz pierwszy gra z serii oparta jest na silniku Unreal Engine 3, tym samym, który znajdziemy w serii Mass Effect czy pierwszych grach z serii Bioshock.


Ponadto…

Na półki sklepowe trafią nie tylko gry na komputery PC. Oprócz tego możemy cieszyć się tytułami, które trafią tylko na konsole:

Destiny – PS4, PS3, Xbox One, Xbox 360 (09.09).

NHL 15 – PS4, PS3, Xbox One (11.09).

Hyrule Warriors – Wii U (19.09).

Forza Horizon 2 – Xbox One, Xbox 360 (30.09).

A na którą z wrześniowych premier czekasz Ty?

Zobacz także:

FIFA 15 pełna emocji i licznych nowości

Tworzenie sima w demie The Sims 4